Movies

Spider-man 3

3. května 2008 v 11:57 | Michelle_Sun
Akční / Fantasy / Thriller / Dobrodružný
USA, 2007, 139 min

Pri treťom pokračovaní Spider-mana od Columbie pictures sa znova stretli herci a tvorcovia z prvých dvoch filmových trhákov pri dobrodružstvách utkaných z pavučiny tajomstiev, pomsty, lásky a odpúšťania, ktoré prinesú divákom na celom svete.

Ginger Snaps Back: The Beginning

26. dubna 2008 v 17:52 | Michelle_Sun
Moje sestra vlkodlak 3
Dobrodružný / Horor / Fantasy
Kanada, 2004, 94 min
Kanada 1815. Sestry Ginger (Katharine Isabelle) a Brigitte (Emily Perkins) bloudí samy pustým lesem. Narazí na vypleněný indiánský tábor, kde potkají starou vědmu a ta jim prozradí osudové proroctví. Pokud nezabijí tajemného chlapce, bude muset jedna ze sester zabít druhou. Při svém putování naleznou útočiště v pevnosti, která skrývá otřesné tajemství. Jedné noci je Ginger napadena podivným stvořením, napůl chlapcem, napůl vlkem. Podaří se Brigitte zachránit sestru a zvrátit tak prastarou kletbu? (oficiální text distributora)

Wrong Turn

24. dubna 2008 v 9:00 | Michelle_Sun
Pach krvi
Horor / Thriller
USA / Německo, 2003, 84 min
Greenbrier Backcountry, Západní Virgínie. Chris Finn spěchá na pracovní pohovor a kvůli zácpě na dálnici se rozhodne zkrátit si cestu po lesní silničce. Nesprávně však zahne, zabloudí v lesní pustině a navíc se srazí s protijedoucím autem s pěticí mladých výletníků. Skupinka se vydá hledat pomoc do nejbližšího domu. Místo pomoci tam však naráží na rodinku zmutovaných kanibalských zrůd, která se baví štvanicemi na zbloudilé automobilisty a jejich krvavou likvidací. Stanou se mladí lidé dalšími obětmi šílených kanibalů? Kolik z hrdinů krvavou štvanici přežije a dokáže se dostat ven z lesa?

The Messengers

6. března 2008 v 20:12 | Michelle_Sun
Prokletí domu slunečnic
Horor / Thriller
USA / Kanada, 2007, 84 min
Je dokázané, že deti vnímajú paranormálne javy citlivejšie ako dospelí. Vidia veci, ktoré dospelí odmietajú. Veria tomu, čo dospelí popierajú. A snažia sa nás varovať...
Rodina Solomonovcov opustila hektický život Chicaga a presťahovala sa na tiché a odlúčené miesto - na farmu v Severnej Dakote. Medzi pokojným vlnením slnečnicových polí dcéra Jess zisťuje, aké desivé toto odlúčenie od sveta môže byť. Jej brat Ben sa stane svedkom zjavení, ktoré nevidí nikto iný. Jessina búrlivá minulosť sa stretáva s minulosťou tých, ktorí kedysi žili v tomto dome...

In The Land of Women

4. března 2008 v 21:47 | Michelle_Sun
Komedie / Romantický
USA, 2007, 97 min

Ctižádostivý spisovatel Carter Webb právě dostal kopačky od své lásky. Zničený se stěhuje na předměstí Michiganu, aby se staral o svou svéráznou nemocnou babičku. Touží napsat knihu, která by se stala bestsellerem. Brzy po příjezdu se seznámí se Sarah Hardwickovou (Meg Ryan) a jejími dcerami Lucy a Paige. Mezi ním a okouzlující, bezprostřední Sarah začíná vznikat zvláštní vztah. Jenže o sblížení s Carterem usiluje i dcera Lucy. Jejich životy se vzájemně proplétají a Carter znamená pro ženy ve svém okolí víc, než by se zdálo… (oficiální text distributora)

Ginger Snaps: Unleashed

24. února 2008 v 19:11 | Michelle_Sun
Moje sestra vlkodlak 2
Horor / Drama
Kanada, 2004, 94 min

Brigitte se nakazila lykantropií od své sestry Ginger, o niž se dříve starala. Tato nemoc ji sžírá zevnitř nejen tělesně, ale především duševně. Jejímu zdraví také neprospěje, že ji zavřeli do léčebny drogově závislých kvůli detoxikaci, protože lék, jenž jí jediný pomáhá oddálit hrůznou přeměnu ve vraždící monstrum považují za drogu. A k tomu ji pronásleduje i jiná krvežíznivá bestie za ne zrovna neobvyklým účelem... (oficiální text distributora)

Ginger Snaps

22. února 2008 v 19:37 | Michelle_Sun
Moje sestra vlkodlak
Horor / Thriller / Komedie
Kanada / USA, 2000, 108 min

Krev, mrtvoly a okultní vědy. Ginger a její sestra Brigitte jsou ty největší kamarádky a mají opravdu dost neobvyklé záliby. Střední škola, biologie, rodiče, randění - to všechno je pro ně dokonalá nuda. Blíží se úplněk. Šestnáctiletá Ginger má svou první menstruaci a jednoho večera se domů vrátí pokousána po celém těle. Co se stalo vědí obě dvě. Temný noční přízrak nemohl být nikdo jiný než vlkodlak. Dívka se pomalu a jistě mění v krvelačnou bestii. Město plní strach a v ulicích přibývají roztrhané mrtvoly zvířat i lidí. Vlčí přirozenost nabývá vrchu s každou přibývající nocí, po které se Ginger probouzí s chutí krve v ústech, a je jasné, že za chvíli bude jakýkoliv vztah i k vlastní sestře dalekou minulostí. Zůstane jen hlad... (oficiální text distributora)

Dom voskových figurín

10. ledna 2008 v 8:36 | Michelle_Sun
House of Wax
Horor / Thriller
USA / Austrálie, 2005, 113 min

Skupina tínedžerov cestujúcich na školský futbalový zápas uviazne vďaka poruche auta v opustenom malom mestečku Athelston. Pobyt im tam znepríjemní dvojica šialených bratov, ktorí stihli vyvraždiť väčšinu populácie mesta a ich zavoskované telá uložiť do niekdajšej hlavnej turistickej atrakcie - Voskového múzea. Chlapcov a dievčatá čaká neľahka úloha - dostať sa z mesta skôr, než sa aj oni navždy stanú súčasťou bizarnej expozície... zdroj

Kráľovná prekliatych

21. prosince 2007 v 8:06 | Michelle Sun
Queen of the Damned

Horor / Fantasy
USA / Austrálie, 2002, 101 min

Na každého upíra prý dříve nebo později přijde pocit naprostého osamění. Nesmrtelnost je sice skvělá, ale k čemu je, když ji nelze s nikým sdílet. Upír Lestat se rozhodl pro dobrovolný spánek. Tóny hudby ho však probudily a on zatoužil po společnosti svých soukmenovců. Stane se temnou rockovou hvězdou a chystá se uspořádat jedinečný koncert, který má přilákat všechny upíry. Ale to už se za ním vydává bájná pramatka upírů Akasha a nechává za sebou jen zkázu. Poznat ho blíž chce i mladá dívka Jesse, členka monitorovací antivampirské skupiny Talamasca, která ho chce zachránit. A přichází i Lestatův učitel a přítel Marius. Schyluje se k poslednímu boji.
 
 

Reklama